1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
ogarek nadziei

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7810

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-12-29, 18:36   Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Droga Wiśniowa myślałam, że to ze mną coś nie tak. Jednak widzę, że Twoje odczucia też takie są. Pomimo naszej bezkresnej miłości do Mam przebywania z nimi do ostatniej chwili coś się w nas zatrzymało. Moja Mama odeszła 18.12.2015 cały czas wydaje mi się że zabrała Ją karetka, niestety to był karawan. Z drugiej strony wiem logicznie ,że Ona już nie wróci, nie usłyszę Jej głosu... Masz rację, że jak się przebywa z osobami umierającymi w jakiś sposób zaczyna się żałobę wcześniej.Jest całkiem inaczej jak ktoś choruje długo a inaczej jak gaśnie nam z dnia na dzień. Dalej ryczę jak bóbr (jak jestem sama) i nie cierpię jak wszyscy dookoła powtarzają musisz być silna, opiekuj się Ojcem. Powiedzcie skąd nabrać tej siły? Mnie nikt nie proponował psychologa, nikt mnie nie trzyma na duchu. Muszę być silna za siebie i Tatę. Pozdrawiam Was wszystkie Córki osierocone przez Mamy nie ważne w jakim wieku :cry:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group